Békés Megye Foci Online Bajnokság

Kedd-szerda KUPANAP!

Magyar Kupa 1. forduló

Elindul a 2010/2011. évi Magyar Kupa békés megyei előselejtezője.

 

Ebben az évben 4 csapatot adhat fel megyénk az országos táblára, így 4 forduló elégséges ahhoz, hogy lezajlódjanak a selejtezők.

 

3 NB III-as

16 Megye I-es

16 Megye II-es

23 Megye III-as, azaz összesen 58 csapat jogosult elindulni a selejtezőkön.

 

Az első fordulóban 52 csapat játszik - ami 26 továbbjutót jelent -, valamint 6 csapat erőnyerő.

Így alakul ki a második körre a 32 csapat, majd 16, 8 és 4.

 

A hat erőnyerő csapat:

Az előző év selejtezőjének négy közé került egyesületei:

Orosháza FC KFT., Kondoros, Méhkerék, Tótkomlós

 

Valamint rajtuk kívül a két legjobb helyen áll megyei csapat:

Battonya és Gyula Termál FC

 

Pályaválasztók a megye III. osztályú csapatok (23), illetve a megye II. osztály jelenleg hátsó három alakulata.

 

Az első forduló párosítása:

 

Mezőmegyer M.III. - Köröstarcsa M.II.
Kardos-Örménykút M.III. - Szarvasi FC M.I.
Szarvasi LSZK M.III. - Mezőberény FC M.I.
Gádoros M.III. - Békés M.I.
Battonya II. M.III. - Mezőkovácsháza M.II.
Csárdaszállás M.III. - Szeghalmi FC M.I.
Okány M.III. - Dévaványa M.II.
Csanádapáca M.III. - Szabadkígyós M.I.
Kötegyán M.III. - Doboz M.II.
Tarhos M.III. - Békéscsabai MÁV M.I.
Kamut M.III. - Füzesgyarmat M.II.
Kétsoprony M.III. - Vésztő M.I.
Zsadány M.III. - Sarkad M.II.
Telekgerendás M.III. - Jamina SE M.I.
Gerla M.III. - Sarkadkeresztúr M.I.
Kevermes M.III. - Mezőhegyes M.I.
Kunágota M.III. - Magyarbánhegyes M.II.
Elek M.III. - Dombegyház M.II.
Lőkösháza M.III. - Kétegyháza M.II.
Békéssámson M.III. - Orosházi Rákóczi M.I.
Nagybánhegyes M.III. - Kaszaper M.II.
Gerendás M.III. - Medgyesegyháza M.II.
Pusztaföldvár M.III. - Csorvás M.II.
Újkígyós M.II. - Körösladány M.I.
Nagyszénás M.II. - Gyomaendrőd FC M.I.
Békésszentandrás M.II. - Csabacsűd M.I.

 

Játéknap: 2010. március 31. 16:30

Kivéve: Mezőmegyer - Köröstarcsa (Kamuton) - 2010. március 30. 16:30

 

További játéknapok:

2. forduló (16 közé jutásért): 2010. április 14.

3. forduló (8 közé jutásért): 2010. május 5.

4. forduló (4 közé jutásért): 2010. május 26.

 

Továbbjutók a győztesek, döntetlen esetén az alacsonyabb osztályú, azonos osztályúak mérkőzése esetén a vendégcsapat.